Etykiety

1% agenezja ciała modzelowatego allegro aukcja charytatywna Anielka Anna babcia babka płesznik bajka balonikowanie tchawicy baseny termalne beatboxing blog Boże Narodzenie Centrum Nauki Kopernik ceramika chodzenie codzienność Czerna dieta dramat duchowość dziadek działka dzieciństwo dzień dziecka dzień matki dzień ojca edukacja domowa Euro 2012 festyn charytatywny fotografia frywolitki Fundacja Mam Marzenie fundoplikacja sposobem Nissena gastrostomia góry grzybek guzik hipoterapia imieniny implant ślimakowy integracja sensoryczna jak pomóc kamienice kampania społeczna kangur Karol Karolek klasztor Kobieca Agencja Detektywistyczna Nr 1 kolejka na Kasprowy komiksy konkurs kot książeczki dla dzieci książka książki laryngotracheoplastyka Laski leczenie lego majówka Mały Kaszalot Bu Mały Książe maska krtaniowa metoda Mazgutowej metoda symultaniczno-sekwencyjna Mój Kraków muminki muzyka nadciśnienie płucne niedomykalność nagłośni O. Ziółek Ogród Doświadczeń ojcostwo Ojców oscylator otoczenie otolaryngologia Poznań Palmiarnia papeteria pasaż ukł. pokarmowego Paschy PEG PHmetria Pierwsza Komunia Św. piknik lotniczy pływanie po co nam 1% porażenie fałdu głosowego poród Poznań procesor mowy prolife przedszkole przepisy wielkanocne przepuklina przeponowa Radio Kraków refluks rehabilitacja rehabilitacja słuchowa rehabilitacja w wodzie rekolekcje respiratoroterapia rękodzieło rodzina rustykalnie rysunek sen/bezsenność słuchowisko spowiedź Stal Nowa Huta strata dziecka street art subkonto Sursum Corda szkoła szopka krakowska święty Mikołaj tata teatr terapia karmienia tort orzechowy tracheostomia turnus hipoterapeutyczny turnus logopedyczny turnus rehabilitacyjny Ulica 25 upał upcykling urodziny wakacje Wcielenie Wielkanoc Wielki Post wspomnienia zagęszczanie płynów zestaw niskopoziomowy zoo Zosia zwężenia tchawicy życzenia żywa szopka

02.08.2013

Minuta Osiem

Cztery miliony dwieście siedem tysięcy sześćset osiemdziesiąt minut czyli osiem lat które  Karola skończy jutro. A jedną z tych minut Karol stał całkowicie samodzielnie:)! Stało się to dziś, przed pół godziną. W przeddzień urodzin. Jak Wam opowiedzieć, jak to jest czekać osiem lat na taką MINUTĘ...Nie da się. 
Siedzę w wannie, prawie zasypiam i napawam się błogą ciszą wieczoru ( bo dom już prawie śpi). Otwierają się drzwi, Zbyszek z Karolem stoją w przedpokoju. Patrz!  Stawia Karola przed sobą (nic nowego) puszcza go ( tez nic nowego. Za kilka sekund klapnie pupą na podłogę). Karol stoi dość kurczowo, wyciąga ręce do taty a tata droczy się z nim i nawet na chwilę nie chce być dla niego podpórką (no też nic nowego. Znam to. Za chwilę klapnie). Oboje bawią się świetnie. Procesor już śpi, więc Karol nie słyszy, ale i tak jest rozbawiony tą zabawą w bezdotykowe kosi kosi łapki. I tak stoi i stoi i stoi i stoi...o rany! jeszcze nie klapną! I jeszcze stoi??!! I stoi i stoi! O Matko! Dlaczego nie słyszę fanfar a młody nie stoi na czerwonym dywanie? I gdzie dziennikarze i dziewczęta w ludowych strojach! Ciągle stoi. Yyyyy, nie, już nie stoi:) Klap i hihihi:))  -Ile to trwało? -Na pewno minutę! No, może minuta osiem. Znaczy rekord!:))

Nie wiem jak wypadnie jutrzejsza impreza urodzinowa Karola, w lasku Wolski, na polanie z altaną. Ale to już o ton jaśniejsze "nie wiem" niż jeszcze godzinę temu. Będziemy wznosić toast brzoskwiniową cieczą za Karola i jego/naszą MINUTĘ. Będzie o czym opowiadać na turnusie hipoterapeutycznym.3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Brawo!!!!
Milena-mama Błażeja

lobzovka pisze...

dziękujemy:))

mama_czterech pisze...

hurrraaaa! brawo Karolku! :)

Prześlij komentarz