Etykiety

1% agenezja ciała modzelowatego allegro aukcja charytatywna Anielka Anna babcia babka płesznik bajka balonikowanie tchawicy baseny termalne beatboxing blog Boże Narodzenie Centrum Nauki Kopernik ceramika chodzenie codzienność Czerna dieta dramat duchowość dziadek działka dzieciństwo dzień dziecka dzień matki dzień ojca edukacja domowa Euro 2012 festyn charytatywny fotografia frywolitki Fundacja Mam Marzenie fundoplikacja sposobem Nissena gastrostomia góry grzybek guzik hipoterapia imieniny implant ślimakowy integracja sensoryczna jak pomóc kamienice kampania społeczna kangur Karol Karolek klasztor Kobieca Agencja Detektywistyczna Nr 1 kolejka na Kasprowy komiksy konkurs kot książeczki dla dzieci książka książki laryngotracheoplastyka Laski leczenie lego majówka Mały Kaszalot Bu Mały Książe maska krtaniowa metoda Mazgutowej metoda symultaniczno-sekwencyjna Mój Kraków muminki muzyka nadciśnienie płucne niedomykalność nagłośni O. Ziółek Ogród Doświadczeń ojcostwo Ojców oscylator otoczenie otolaryngologia Poznań Palmiarnia papeteria pasaż ukł. pokarmowego Paschy PEG PHmetria Pierwsza Komunia Św. piknik lotniczy pływanie po co nam 1% porażenie fałdu głosowego poród Poznań procesor mowy prolife przedszkole przepisy wielkanocne przepuklina przeponowa Radio Kraków refluks rehabilitacja rehabilitacja słuchowa rehabilitacja w wodzie rekolekcje respiratoroterapia rękodzieło rodzina rustykalnie rysunek sen/bezsenność słuchowisko spowiedź Stal Nowa Huta strata dziecka street art subkonto Sursum Corda szkoła szopka krakowska święty Mikołaj tata teatr terapia karmienia tort orzechowy tracheostomia turnus hipoterapeutyczny turnus logopedyczny turnus rehabilitacyjny Ulica 25 upał upcykling urodziny wakacje Wcielenie Wielkanoc Wielki Post wspomnienia zagęszczanie płynów zestaw niskopoziomowy zoo Zosia zwężenia tchawicy życzenia żywa szopka

16.05.2012

Sezon na zakaz kąpieli w fontannach rozpoczęty.

pl. Szczepański
Prawda jest taka, że bez zmiennych ciuchów dla Zosi nie ma sensu wybierać się z nią w okolice tej fontanny. Tym razem do wody poszły tez i buty, a tych już na zmianę nie mieliśmy. To chyba jedyna w Krakowie fontanna w której w cieplejsze choćby dni ( o upale nie wspominam) spory tłumek - dzieci i nie dzieci - łamie wielki jak byk, stojący obok zakaz kąpieli. I jest to bardzo miły widok:) Zosia, jak widać, w tym roku już ma na koncie to mokre przewinienie.


7 komentarze:

Anna pisze...

Ale radochę ma:). Sama bym skorzystała z takiej kąpieli, oczywiście w cieplejsze dni:)

lobzovka pisze...

A spojrzenia porządnych ludzi w takim momencie - bezcenne:)

mama pisze...

Szaaaloonaaa!:)

lobzovka pisze...

Zosia czy fontanna?:)

Ania pisze...

oj jak fajnie... nasza Hania nie pyta o pozwolenie, najpierw moczy rączki, potem łokcie, a potem nagle sie bucik zamoczy, a skoro jeden to i drugi itd. W Mikołowie tez taką mamy, ale Mikołów teraz 2000km od nas. W Plymouth tez się pewnie nie jedna znajdzie - tu, jakby toś o coś się czepiał, będę odpowiadać po polsku, albo po włosku. Oni gadają tylko po angielsku więc może darują mandat (o ile taki obowiazuje, bo tu się dzieciakom pozwala szaleć), ale mło popatrzeć jak to w Polsce ciepło

lobzovka pisze...

Na Szczepańskim stoi piękny znak zakazu, ale straży miejskiej jeszcze nie widziałam :) I chwała im za to:) A może są, i razem z dziećmi po cywilu łapią przepisy.

lobzovka pisze...

A ciepło u nas w kratkę. Wczoraj było zimnej Zośki i było bardzo, bardzo zimno. Dzisiaj nie lepiej. Ale od jutra ma być znowu słońce.

Prześlij komentarz